Dominika Prokopowicz

O mnie

Od 4 lat pracuję jako stylistka fryzur w Warszawie, w tym czasie odbyłam szereg szkoleń, współpracowałam z kilkoma salonami w tym też jako menagerka salonu Loreal Expert.
Uważam, że włosy wyrażają nasz charakter i osobowość. Moim zadaniem jest wydobycie z nich całego piękna, wykorzystanie potencjału i możliwości, które w sobie kryją, a także zaspokojenie ich potrzeb. Czasem wystarczy tylko odrobina kreatywności, aby przeprowadzić wielką zmianę.
Tajniki fryzjerstwa zgłębiałam szkoląc się u najlepszych polskich stylistów teraz wykorzystuję moją wiedzę i umiejętności podczas udziału w sesjach zdjęciowych i w codziennej pracy z klientkami. W swoich projektach kreatywnie podążam za inspiracjami, które przynosi mi życie.

Ogromnie cenię sobie profesjonalizm i sumienność. Uwielbiam uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Fryzjerstwo to dla mnie o wiele więcej, niż tylko praca to mój sposób na życie, moja największa pasja. Każda kolejna klientka to dla mnie wyzwanie, inspiracja i radość.

Pracę jako fryzjerka zaczęłam 5 lat temu w Lublinie, jak asystentka fryzjerów. Od tego czasu, nieustannie rozwijam swoje umiejętności podpatrując prace fryzjerów z dużym doświadczeniem, oraz przez codzienną praktykę i szkolenia. Uczestniczę w kursach organizowanych przez gospodarzy programu "Ostre Cięcie" z TVN Style - Wierzbicki&Shmidt. Jestem ekspertem koloryzacji Lorel, ukończyłam szkolenia z koloryzacji i pielęgnacji włosów, oraz ich układania w Akademii L'oreal w Warszwie. Od 4 lat mieszkam w Warszawie, a swoje pierwsze kroki w stolicy stawiałam w salonach Jean Louis David i Hair Coif.