Dominika Prokopovicz

o mnie

91c666e7-c798-453b-9b80-e05e7834919b

Od ponad 10 lat pracuję jako stylistka fryzur w Warszawie, w tym czasie odbyłam szereg szkoleń, współpracowałam z kilkoma salonami w tym też jako menagerka salonu L'Oréal Expert.

Uważam, że włosy wyrażają nasz charakter i osobowość. Moim zadaniem jest wydobycie z nich całego piękna, wykorzystanie potencjału i możliwości, które w sobie kryją, a także zaspokojenie ich potrzeb. Czasem wystarczy tylko odrobina kreatywności, aby przeprowadzić wielką zmianę.

Tajniki fryzjerstwa zgłębiałam szkoląc się u najlepszych polskich stylistów teraz wykorzystuję moją wiedzę i umiejętności podczas udziału w sesjach zdjęciowych i w codziennej pracy z klientkami. W swoich projektach kreatywnie podążam za inspiracjami, które przynosi mi życie.

Ogromnie cenię sobie profesjonalizm i sumienność. Uwielbiam uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii ludzi. Fryzjerstwo to dla mnie o wiele więcej, niż tylko praca to mój sposób na życie, moja największa pasja. Każda kolejna klientka to dla mnie wyzwanie, inspiracja i radość.

Pracę jako fryzjerka zaczęłam ponad 8 lat temu w Lublinie, jak asystentka fryzjerów. Od tego czasu, nieustannie rozwijam swoje umiejętności podpatrując prace fryzjerów z dużym doświadczeniem, oraz przez codzienną praktykę i szkolenia. Uczestniczę w kursach organizowanych przez gospodarzy programu "Ostre Cięcie" z TVN Style - Wierzbicki&Shmidt. Jestem ekspertem koloryzacji L'Oréal, ukończyłam szkolenia z koloryzacji i pielęgnacji włosów, oraz ich układania w Akademii L'Oréal w Warszwie. Od ponad 6 lat mieszkam w Warszawie, a swoje pierwsze kroki w stolicy stawiałam w salonach Jean Louis David i Hair Coif.